yatırım

Alwatan News

Altyapı selam Mazyona serbest bölge geliştirmek için anlayış muhtırası

Akıllı Mutlu Salalah:Sanayi bölgesi Brissot yönetimi dün ticaret ve Ekselansları Maqbool bin Ali Sultan, Ticaret ve Sanayi Bakanı varlığında sözleşme için Al Maziyouna (Altın Hala) ile Serbest Bölgesi'nde altyapı geliştirmek için bir mutabakat imzalandı.

Anlaşma Hilal bin Hamad el-Hassani, Dr Salah Al-Khalifa, yönetim kurulu çalışan (Altın Hala) Başkanı ile Sanayi Siteleri için Genel Örgütü İcra Kurulu imzalandı.

Vakfın vurgu ile etkili bir ortaklık kurmak için ihtiyaç yerleştirildi serbest bölgelerin iş için en iyi standartlara uygun serbest bölge Al Maziyouna ve yönetim geliştirmek için çalıştığı bu sanayi bölgelerinin Vakfı İcra Kurulu Başkanı özel sektör bölgede geliştirmek ve işletmek.

O Sanayi keskin için Kamu Kuruluş işlem sadece bölgede yatırım ve ticari trafiğini düzenleyen ve yatırımcılar ve tüm devlet kurumları arasındaki ilişkiyi düzenleyen yasal çerçevenin tamamlanmasının ardından bölge olmadığını sözlerine ekledi.

O el-Hassani GCC ülkeleri arasında ticaret en büyük stratejik olduğu göstergeleri okuyarak açıktır olarak Al Maziyouna ile Serbest Bölge yerini Saltanatın ve Yemen ve Körfez Cumhuriyeti'nde iş dünyası için önemli olduğunu söyledi dedi Yemen Cumhuriyeti ortağı olduğu ticari değişim ortalama hacmi son üç yılda Maigarb 6 milyar dolarlık bir yıl ve dünyada Yemen ile toplam ticaretinin fazla yüzde 33 oranında. Öte yandan, Dr Salah Al-Khalifa, Altın Hala Yönetim Koşu Kurulu Başkanı şirketin Arap ve yabancı yatırım çekme ana alanlarından biri için Sultanlığı sanayi yatırımı ve iyi bir yer için yol aldı dedi , hazır beton, tuğla ve Alantrlk Alkrbston Raysut ve şirketin alt yapısı tamamlanmış Salalah proje mücevher, 300 bin metrekare yüzey alanı Raysut bir alanı geliştirdiği işaret fabrikalar kurulmuş çeşitli endüstriyel kompleks yönleri de dahil olmak üzere çalışır rekor bir sürede ve planlanandan. O şirket en son uluslararası standartlara uygun daha sonra, verimli ve yeterlilik kabul edilecek bir programa göre, Sanayi Siteleri için Genel Kuruluş ile bir mutabakat zaptı imzalanması Mazyona ücretsiz ve projenin tamamlanması gelişmekte sonra olacağını söyledi Ayrıca fon, kurum ve küresel şirketlerin dönüşümü çeken alacağı ekonomik Mazyona dünyanın en büyük Serbest Bölgeler maç için söyledi.

Ticaret ve Sanayi Bakanı Mutabakat Zaptının imzalanmasından önce Al Maziyouna ile Serbest Bölge sloganı başlattı ....