yatırım

Umman Haberler

Dün sabah Genel Sanayi Bölgesi ve Altın Hala Şirket, Ekselansları Maqbool bin Ali Sultan, Ticaret ve Sanayi Bakanı ve Yönetim Kurulu Başkanı varlığında Kuveyt'in Al-Fanar mücevher bir yan kuruluşu arasında Mutabakat Zaptı imzalanması oldu Yönetim ve Serbest Bölgeler Başkanı.

Mutabakat Zaptı sanayi bölgesi Hilal bin Hamad el-Hassani, sanayi bölgelerinin Vakfı İcra Kurulu Başkanı Genel Örgütü'nün ve şirket Altın Hala Salah al-Khalifa, İcra Kurulu Başkanı çalışan tarafından imzalandı burada.

Bu vesileyle, Hilal bin Hamad el-Hassani konuşma şöyle dedi: Biz Dhofar icat serbest ticaret bölgesi Salalah sektörün günü ve El Maziyouna görme ve Altın ile bir Mutabakat Zaptı imzalanması kutlamak gibi Bugün mutluyuz Hala Ticaret & Co Al Maziyouna ile Serbest Bölgesi'nde altyapı geliştirmek için Taahhüt.

 Saltanatın ve Yemen Cumhuriyeti ve ticaretin geliştirilmesi ve ve serbest bölgelerde sermaye ve hareketini kolaylaştıracak en önemli ekonomik araçları olduğu gerçeği arasındaki ekonomik ilişkilerin güçlendirilmesi gerekliliği arasındaki ikili ticaretin rolü aktive önemi göz önüne alındığında mal ve iş hareket, odak ile etkili bir ortaklık kurmak için ihtiyacı olan serbest bölgelerin iş için en iyi standartlara göre geliştirme ve yönetim Al Maziyouna Sanayi serbest Bölgesi operatör için Kamu Kuruluş çalıştı Al Maziyouna ile Serbest Bölgesi geliştirmek ve işletmek için özel sektörün uzmanlık ve özel sektör iş geliştirme ve ile karakterizedir hareket hızı, kapasitesi yararlanma. Vakıf sadece bölgede yatırım ve ticari trafiğini düzenleyen yasal çerçevenin tamamlanmasının ardından bölgenin operasyon ve yatırımcılar ve tüm devlet kurumları arasındaki ilişkiyi düzenleyen değil istekli olmuştur ve ben içten teşekkürlerimi sunarım ve Al Maziyouna ile Serbest Bölge tüm endüstriyel ve Isaddarkm Yönetmelikte sanayi bölgelerinin Genel Kuruluş tarafından tanık gelişme yürüyüşü sizin sürekli destek size takdir.

Bölge ücretsiz Al Maziyouna ve Sultanlığı ve Yemen ve Körfez Cumhuriyeti'nde iş dünyası için önemi yerini ile ilgili olarak, bu GCC ülkeleri arasındaki ticaretin en büyük stratejik ortağı olduğunu göstergeleri okuma açıktır son üç ikincisi üzerinde ticaret ortalama hacmi yaklaşık oldu Yemen Cumhuriyeti, (6) yıllık ve dünyada Yemen ile toplam ticaret (% 33) daha fazla milyar dolar.

 Kurumun vizyonu ve misyonu gerçekleştirmek Serbest Bölge Al Maziyouna bugün Altın Hala Ticaret ile bir mutabakat zaptı imzaladı ve Serbest Bölge Al Maziyouna büyüme ve gelişimine katkıda Sözleşme gelmek için.

Öte yandan meydana Salah Halife, Altın Hala Yönetim Kurulu Başkanı şunları söyledi: Ben bir mücevher deniz feneri Sultanlığı gelmek için inisiyatif almak ve gayrimenkul veya endüstriyel ya yatırım Salalah için ilk vücut olduğunu size bildirmek istiyorum veya ticari, bizim inşaat ve beton hazır tuğla ve kilit ve Alkrbston bu karmaşık inşaat veya üretim ekipmanları açısından hem de uluslararası standart özelliklerine uygun olarak kurulmuştur Raysut sanayi yatırımı havuzu tesisleri başladı.

En son varlığına rağmen biz ne yapıyoruz her vardı kalite bizim fabrika kilitleme karmaşık ürünleri ana her zaman keskin O rekor sürede bu sanayi kompleksinin tamamlanması olmuştur ve yaklaşık iki yıl önce üretim zaten başlamış ve yerel pazar ama piyasada kendini kabul ettirmeye ve Salalah ana sokaklarında artık ürünlerimizi görebilirsiniz başardı.

Dedi ki: Biz de saltanat içinde gelişmesi için destek onaylamak ve çeşitli disiplinlerde Umman gençlerin büyük bölümü için birçok iş imkanı bulmak için endüstriyel yatırım zevk alan Umman gençler için iş imkanları yaratmak.

Dedi ki: Biz sunuldu ve bizim programda bir rekor sürede ve planlanandan altyapı işleri, tamamlanması oldu Salalah proje mücevher, içinde 300000 metrekare alan Raysut bir alanı geliştirmiştir deniz feneri bir taş işaret etmek istiyorum Sanayi için Kamu Kuruluş tarafından kabul ve bakanın bu onuru taslak mücevher Salalah ziyaret umuyoruz.

Dedi ki, kendimizi sanayi bölgesi Vakfı stratejik ortakları Daha önceki projelerin uygulanması sırasında küresel ekonomik koşullara rağmen, üzerinde mutabık kalınmıştır ne uygulanmasında bizim ciddiyetini göstermiştir sonra olarak düşünün.

"Biz devlet kurumlarında her aile için projenin sanayi ve diğer alanlarda hem de özellikle sanayi bölgesi ve depolama yeniden inşası için proje ve gelir kaynaklarına önemli ölçüde katkıda geleneksel pazar proje, yönlendirilir umuyoruz Salalah, burada bölgenin insanlardan geleneksel ve ünlü el canlanma dayalı geleneksel pazar fikri.

Bu alanda ortak projemiz açısından iş ve en düşük potansiyel mümkün ve mümkün olan en düşük maliyetle olacak küçük aile Salalah gelir en büyük etkiye sahip gibi hepimiz işbirliği eğer proje tasarımı geleneksel pazara göre, her bireyin uygun piyasa içinde küçük alanlara tahsis edilecektir.

Dedi ki: "stratejik ortaklar bu temel üzerinde işbirliğimizi olduğu gibi biz işbirliği ısrar, çünkü Kamu Kurumu 450000 metrekare popüler sanayi bölgesi bir alanı geliştirdik ilk şirket Kuveyt'te bir mücevher-Fanar benzer bir deneyim, Sanayi.

Şirketler bugün mücevher deniz feneri, zaman çizelgeleri göre, Mazyona Ücretsiz bu büyük proje gerçekleştirmek geliştirmek için Sanayi Siteleri için Genel Kuruluş ile anlaşılması Zaptının imzalanmasından sonra bize yetki ve yeterlilik emanet daha sonra kabul ve hangi söyledi.

Yani bizim işbirliği projenin başlaması için ilk andan itibaren ortakları ve son uluslararası göre en kısa zamanda projenin kalkış ve uygulama yakıt olma potansiyeline sahip bir mücevher-Fanar büyük kurumun tüm enerjileri koyacağız standartlar ve seçkin ekonomist maç için Mazyona dönüştürmek için fon, kurum ve küresel şirketler çekmektedir, dünyada daha Serbest Bölgeler söyledi.

Altın Hala bu çalışma Salah Halife, CEO'su onların misafirperverliği ve Umman Sultanlığı yatırım şirket tarafından zevk tüm imkanları için Salalah ve Umman çok güzel bir şehir içinde bir arada var için mutlu olduğunu söyledi sonra, cevap olarak dedi Bölgede sermaye Tahmini yatırım için ücretsiz Mazyona yatırılan sermaye Sorularımızı birinde bu bölgeye en iyi şirketler ve yatırımcılar çekecek ve biz özel göre programların uygulanması için çaba göstereceğiz olarak, yaklaşık 100 milyon birinciye olarak tahmin zamanlama ve tesislerin ayaklarıyla Yüce Tanrı yardımıyla başarılı olur ve bu yerde tüm zorluklar bu İnşallah kaldırmak olacağını hissediyorum.